fcinternews-اخبارفوتبال اروپا-دانلودکلیپ فوتبالی-حواشی لیگ های اروپایی-ایتالیا
INTER.IR- ماسیمو موراتی پس از جلسه دیروز هیئت مدیره به سوالات خبرنگاران در مورد نقل و انتقالات و استادیوم جدید و... جواب داد

_ می توانید بگویید که در جلسه ی هیئت مدیره که به پایان رسید چه صحبت هایی رد و بدل شد؟

"چیزی پشت پرده وجود ندارد. ما در مورد یک معامله بزرگ در دسامبر صحبت کردیم به خصوص در مورد نیویورک و دعوت ما به سازمان ملل متحد و همکاری با این سازمان. ما همچنین در مورد نقل و انتقالات و امور فعلی باشگاه و بازیکنانی که ممکن است در آینده ای نزدیک باشگاه را ترک کنند صحبت کردیم"

_آیا نقشه شما برقراری تماس با مدیران دیگر باشگاه ها برای نهایی کردن انتقال بعضی بازیکنان مانند روکی است؟

"اگر به این کار نیاز داشته باشیم... اما من فکر می کنم همه چیز دارد خوب پیش می رود. مثلا من با پولویرنتی(مالک باشگاه کاتانیا) در مورد فرانچسکو لودی صحبت کردم و ما نمی خواهیم کاتانیا دچار مشکل شود و لودی جزءِ اهداف ما نیست. مذاکرات با برخی اهداف دیگر ادامه دارد و البته اگر نیاز به دخالت من باشد خوشحال می شوم این کار را انجام دهم"

 

_آیا شما از پیشنهاد گالاتاسرای برای اسنایدر خوشحال هستید؟

"ما یک جلسه با گالاتاسرای گذاشتیم که خوب پیش رفت. اما در حال حاضر وسلی بازیکن ما است"

 

_آیا در مورد وسلی در چند ماه اخیر زیاد با شما صحبت شده است؟

" این موضوع مهم نیست زیاد.این کار می تواندبه سادگی انجام شود که او می خواهد بماند یا برود. در هر صورت او می تواند شرایط ما برای کاهش دستمزدش را بپذیرد و در تیم بماند که این کار باعث خوشحالی ما می شود. او همچنین می تواند به باشگاه دیگری برود. در روزهای آینده خواهیم دید چه اتفاقی خواهد افتاد"

 

_اگر اسنایدر در تیم بماند ممکن است مشکلاتی در رختکن بوجود بیاید. آیا این موضوع  ناراحت کننده نیست؟

" این ماجرا ممکنه در ابتدا اتفاق بیفته .. ولی اگر (بعنوان بازیکن) منطقی باشید میتونید بر آن چیره بشید. با این حال نمیدونم اون چطور به موضوع نگاه میکنه."


-اما او می تواند تا پایان فصل در دسترس مربی باشد؟

 

"بله درست است. اسنایدر بازیکن بدی برای تیم نیست"

 

_آیا در صورت ترک اسنایدر , بازیکن ستاره ای را اینتر به خدمت خواهد گرفت؟

"حتی صحبت در مورد بازیکن ستاره نیز من را می ترساند. باید ببینیم که چه کسی در دسترس است. در این زمان دیگر باشگاه ها به بازیکنانشان نیاز دارند. ما باید ببینیم که در چه پستی بازیکن می خواهیم. ما همه چیز را زیر نظر داریم"

 

_آلترناتیو لودی کیست؟ آیا استراماچیونی بدنبال بازیکنی مانند او است؟

"او استراماچیونی است   و سرمربی تیم است. و حرف او تاثیر زیادی در تصمیم گیری های ما دارد. زیرا این روش ما است. ما به دنبال بازیکنی هستیم که بتواند در آن منطقه خوب بازی کند"

 

_اسکلوتو نیز جزء اهداف شما است؟

"من در این مورد نمیتوانم اظهار نظر کنم چون جزییات را نمی دانم"

 

_با توجه به بحران اسیب دیدگی در خط دفاعی , مارکو آندرئولی می تواند به اینتر برگردد؟ کسی که البته شما او را خوب میشناسید

"اگر من برای آسیب دیدگی بخواهم خرید انجام دهم باید 12 بازیکن به خدمت بگیرم. ما به موضوع آسیب دیدگی توجه نداریم. ما 6 مدافع داریم و اگر کسی مناسب نیست بازیکن دیگری جای او می تواند بازی کند"

 

-ماتیاس سیلوستره در حال ترک این باشگاه است؟

"او در حال حاضر در تیم ما حضور دارد"

 

-در این چند روز خبرهایی در مورد ملاقات شما با پاسولی در سوییس منتشر شده است. گزارشات امروز نیز نشان می دهد که نشست احتمالی ای با رییس AIK SOLNA خواهید داشت. چه مراحلی را برای ساخت استادیوم انجام داده اید؟

"همه ی این گروه ها برای انجام این پروژه علاقه مند هستند و همه ی آن ها حرفه ای هستند. من علاقه مند هستم که ببینم چه کارهایی در آینده می توان انجام دهم. هنوز رسما هیچ پروژه ای راه اندازی نشده است.مذاکرات می تواند منجر به تحولات مثبت شود. این خوب است که می دانیم آنها علاقه مند به انجام این پروژه هستند زیرا این موضوع کمک زیادی برای ادامه گفتگو ها می کند"

 

-آیا شما نگران بحران مصدومیت نیستید وقتی فهمیدید که ساموئل مصدوم شده است؟

"او امروز  مصدوم نشده است. او مشکل تاندون پیدا کرده است و وضعیت او هنوز دقیق بررسی نشده است. ما نیاز داریم تا به او زمان بدهیم و من فکر میکنم که برای بازی شنبه او را در اختیار خواهیم داشت


برچسب‌ها: اخبارباشگاه اینترمیلان
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۱ساعت 21:48 PM  توسط مجتبی شیخی  |